Witaj na - !

Poprzedni temat «» Następny temat
Chwilowe wyłączenie serwera / klonowanie itemow.
Autor Wiadomość
Użytkownik DooMinik
Administrator

Informacje

Wysłany: 2016-10-27, 11:25   Chwilowe wyłączenie serwera / klonowanie itemow.

Witam.
W dniu 27.10.16 serwer został wyłączony i ponownie uruchomiony zostanie prawdopodobnie koło godziny 13 / 13:30. ( Czas ten może się jeszcze przeciągnąć )

Jest to związane z wczorajszym incydentem wywołanym przez graczy, lub gracza ZoamPL, FenceCZE oraz Owixx - A więc zostaliście zablokowani na serwerze w związku z zaistniałą sytuacją rozdawania Case'ów legend, Legend oraz kredytów zdobytych nieuczciwie poprzez klonowanie skrzynek Legend. Jeśli chcecie starać się o ub prosze o wyjaśnienia skąd w waszym posiadaniu znalazła się taka ilość skrzynek, jeśli nie dostanę odpowiedzi sprawa znajdzie się w organach ścigania a Wy, bądź Wasi rodzice zostaną pociągnięci do odpowiedzialności karnej bądź pieniężnej.

Nie będę wymieniał osób które brały w tym udział oraz które wyciągnęły z zaistniałej sytuacji korzyści ale wszystkie nick'i posiadam i prosiłbym o wypowiedzenie się w tym temacie oraz o informację jeśli takie posiadacie w jaki sposób w posiadaniu osób wymienionych wyżej znalazły się tak cenne przedmioty.

Każda z osób które brały w tym udział mają przyznać się w tym temacie, opisać co dostały i wymienić wszystkie informacje jakie wiedzą na temat tej sytuacji, w przeciwnym razie zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.

Pozdrawiam.

Użytkownik Hichibi

Informacje

Wysłany: 2016-10-27, 22:33   

Ogólnie mało wiem w tej sprawie ale chciałem dać radę tym którzy brali w tym udział żeby cokolwiek napisali co wiedzą bo i tak prawda wyjdzie na jaw. Dlatego lepiej jakbyście sami to powiedzieli bo lepiej będzie niż jakby ktoś miałby powiedzieć :)
#LOL2
#hashtag
#Carpe#Yolo

Użytkownik DooMinik
Administrator

Informacje

Wysłany: 2016-10-28, 00:22   

Serwer w trybie ONLINE ;) Zapraszamy !

Użytkownik ZoamPL

Informacje

Wysłany: 2016-10-28, 08:41   

Eee..... no dobra zdemaskowaliście nas bug działa dzięki envelope wkładasz item dajesz sing wywalasz enwelope nie wyłanczając eq envelope bierzesz itki bierzesz envelope i masz kopie

ZoamPL FancCZE Owixx

Sorry za kłopot

PS skasujcie envelope

Użytkownik Adriamos 

Informacje

Wysłany: 2016-10-28, 09:58   ...

Niemogliscie to zglosic?? Odrazu, przez was serwer zostal wylaczony na 1 dzien bedziecie odpowiednio ukarani bo tym samym spowodowaliscie opóznienia w planach.Dowidzenia
Ostatnio zmieniony przez DooMinik 2016-11-06, 13:00, w całości zmieniany 1 raz  

Użytkownik Demonvip

Informacje

Wysłany: 2016-11-06, 12:26   unjail i coś o kopiowaniu iteów

Yo to ja Demonvip jest taka trochę skomplikowana sprawa odnośnie teko kopiowania itemów ale o tym pisałem ale nie wiem czy coś pykło więc napisze jeszcze raz.
Nie czytam za bardzo fb tym bardziej forum i nie wiedziałem nic o kopiowaniu itemów i ten zoam się pytał czy ktoś ogarnia maszyny i mu napisałem że ja i miałem mu tylko zrobić połączenie z lawą by mu się ładowała maszyna a że nie rozumiałem za bardzo logiki w tym to zrobiłem mfa czy jakoś bu ładować wiertło i nie widziałem u niego aż tak dużo itemów jedyne co to plecaki i listy czy tam pocztówki i wtedy u mnie w głowie zrosił się plan typowy który zawsze z ekipom robiliśmy na serwerach z gildiami żeby ograć więc zrobiłem mu to mfa i powiedziałem że dalej zrobie za chwile i gdy wszyscy wyszli czyli ci 3 to prałem itemy do gildi i zalałem ich bazę lawą bo mnie też wku*** i jak plecaki prałem to były puste i nie chciało mi się latać za bardzo flygonem (najszybszy pokemon latający którego mam) więc wsiałem to co było najlepsze czyli plecaki bo często kopie a miejce mi się kończy zawsze (jeden plecak mi pożyczyła misia i mogłem jej oddać) i moje 64 (gdy mi mati zabrał było ich 53) pokechesty sam zbierałem i nawet pisałem że będzie któregoś dnia wielki spam i pokazywałem misi na fb gdy gadaliśmy a o całej sprawie o kopiowaniu itemów dowiedziałem się gdy dali mnie do więzienia na serwerze i jedyne bagi jakie znam to przechodzenie przez szkło i to też nie jakaś trudna sprawa wystarczy pokemon lub perła i gdybym umiał kopiować to bym skopiował iridium

sory że nie ma . i , ale nie mam za bardzo czasu i jeszcze nic nie zrobiłem złego tylko trochę dokuczałem nanie ale sama się o to prosi

Użytkownik Mat3uszzz 
Only Warcraft 3

Informacje

Wysłany: 2016-11-06, 14:56   

Sprawdziłem co miałeś i było sporo skopiowanych skrzynek (cs-go, legendy i klucze) po 64x, plecaki w ilości 7 z jednakową zawartością (balle, diax coiny i inne rzeczy). Kopiowane kredyty, cukierki, diax drille też były. Więc jak można Ci wierzyć, że sam uzbierałeś pixel chesty ? Tłumaczyłeś się trzem osobom, każdej inaczej. Na dodatek obrażałeś mnie wielokrotnie, nawet gdy byłem obecny na serwerze (ss do mnie doszedł :-) ). Nawet rozmyślałem nad tym, czemu chowałeś te przedmioty od swoich kolegów na terenie gildii, nie na działce. Teleportowałeś się do terenu gildii, brałeś przedmioty i wracałeś na działkę. Wiesz dziwne to, a obserwowałem Cię wtedy na vanishu dosyć długo. Na dodatek gdy wylądowałeś w jail'u, nie tłumaczyłeś mi się od razu, tylko wyzywałeś. -_- Druga sprawa, z rozmowy z członkami gildii, którzy dobrze Cię znają dowiedziałem się, że nie znasz się na maszynach z IC2 i ledwie ogarniasz podstawy. A trzecią sprawą jest to, że dnia 25 października już nimi "handlowałeś" i nie zgłosiłeś nam tego, że otrzymałeś np: 64skrzynek cs-go i kluczy, skrzynek legend. Nawet nie poinformowałeś nikogo z administracji... Co do "nie umiem kopiować", to sory ale na słowo się nie wierzy w takich sytuacjach. Zresztą czas na napisanie na forum swojej wersji miałeś już dawno , od tamtej sytuacji sporo minęło, a tak Ci się "śpieszyło" z wyjściem z jail'a.

Odpowiedz do tematu